Pomaturitní studium Brno

Dokončili jste střední školu, maturitní vysvědčení máte dávno v kapse, ale stále nejste spokojeni s úrovní vašich znalostí cizích jazyků? Chcete odcestovat do zahraničí, ale máte obavy, že se svou současnou angličtinou příliš nezabodujete? Nebo jste zkrátka jen v mládí neměli příležitost studovat cizí jazyk podle svého přání a toužíte po nápravě? Ať již je váš konkrétní případ jakýkoliv, zaměřte se na kurzy angličtiny Brno, které pořádá naše jazyková škola Light Point.

Naše jazyková škola Light Point nabízí několik typů kurzů cizího jazyka, které jsou uzpůsobeny přímo vašim požadavkům! Základní výhodou našich kurzů je omezený počet účastníků kurzu v jedné skupině. Obvyklý počet studentů v jedné studijní skupině je 6 – 8, maximálně však 10. Přesně to je totiž ideální a léty prověřený počet pro kvalitní výuku. Dalšími výhodami, kterými se naše škola může pochlubit, je celá řada kvalitních a zkušených lektorů, kteří patří mezi špičky ve svém oboru. Řada našich lektorů je přímo rodilými mluvčími. Místa, kde můžete naše kurzy angličtiny absolvovat, jsou hned dvě. Obojí se nacházejí na území města Brna, konkrétně v městské části Brno-Černovice a poté v samotném centru města.

Čerství absolventi středních škol, kteří touží po ovládnutí umění cizí řeči, zajisté s nadšením přivítají možnost na pomaturitní studium angličtiny na naší jazykové škole. Zdejší speciální kurzy nabízejí více než 772 hodin profesionální výuky a celou řadu dalších bonusů. Dokážeme vás připravit na tradiční jazykové zkoušky, přijímačky na vysoké školy či přímo na život v dané zemi.

Pomaturitní studium Brno s sebou nese také další výhodnou vlastnost. V souladu s vyhláškou MŠMT vám totiž na další rok zůstává status studenta a s tím spojené výhody. Nadále vám tak odpadají starosti s hrazením sociálního a zdravotního pojištění, můžete čerpat slevu na dopravu a mnoho dalšího.