Jazyková škola Brno

Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem. Toto dávné pořekadlo je v dnešní době více než aktuální. Bohužel, na výuku jazyků není často v našem školství kladen dostatečný důraz. Možná i proto jsou velmi populární jazykové kurzy. Mnoho studentů, kterým se nepodaří dostat na vysněnou vysokou školu na první pokus, často volí právě je. Konstruktivně tak vyplní čas a rozšíří si potřebné znalosti. Pomaturitní studium angličtiny Brno se tak stalo jedním z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších kurzů. Jazyková škola Light Point v Brně nabízí řešení i pro takové studenty, kteří se chtějí věnovat více jazykům. Jako jediná v ČR nabízí dvojjazyčné studium. Samozřejmostí je výuka v malých skupinách, status studenta a 772 hodin výuky. Jazyková škola Brno navíc nabízí zcela zdarma 38 konzultačních hodin, nealkoholické nápoje, připojení na WIFI a přístup ke školní knihovně.

Pomaturitním studiem jejich nabídka rozhodně nekončí.  Překlady a tlumočení Brno dělá dlouhodobě jazykové škole dobré jméno. Tyto služby jsou totiž nadstandardní. Zahrnují překlady a tlumočení z/do 18-ti jazyků, které vám zajistí nejen na území ČR, ale i v zahraničí. Dokonce vám mohou pomoci s organizací pracovních cest. Cena překladu se počítá podle počtu zdrojových slov, proto o ní budete informováni předem. Překladatelské korektury jsou zajišťovány rodilými mluvčími, což zaručuje jejich kvalitu. A jestliže jste se zadáním překladu zaháleli, nic se neděje. Jazyková škola Brno nabízí i expresní překlady.

Mezi další vyhledávané služby patří kurzy pro děti. Každý rodič chce svým dětem usnadnit prosazení v tomto často drsném světě. Postarat se o jejich jazykovou vybavenost je jednou z možností, jak toho dosáhnout. Jazyková škola Brno nabízí kurzy pro děti od 1,5 roku. V nabídce jsou také kurzy, ve kterých se mohou do vzdělávacího procesu zapojit i rodiče, takže si s dítětem užijí spoustu legrace a upevní vzájemný vztah.

Není divu, že jsou jazykové kurzy stále vyhledávanější. Krásné věci postupně omrzí, ale to, co se naučíte, je pořád vaším esem v rukávu. Proto se svěřte do rukou profesionálů v jazykové škole Light Point.