Jazykové kurzy v jazykové škole Light Point

Znalost jazyků je čím dál tím žádanější a čím víc jich člověk umí, tím lépe. Leckdy souvisí i s vyšší pozicí v zaměstnání či uplatnění po studiu. Jazyková škola Brno nabízí širokou škálu cizích jazyků. O vaše vzdělání se postarají rodilí mluvčí a profesionální učitelé cizích jazyků.

Jazykové kurzy Brno

Šanci začít vzdělávat se má opravdu každý. Jazykové kurzy Brno probíhají pro všechny skupiny lidí. Pojďme se podívat aspoň na některé z nich.  Podávání přihlášek na vysokou školu je za dveřmi a vy si pořád nejste jistí svou angličtinou? Chtěli byste zlepšit i svůj druhý jazyk? Dvojjazyčné pomaturitní studium je určené právě pro vás. V současnosti je to také jediné dvojjazyčné pomaturitní studium v České republice. Připraví vás na přijímací zkoušky a podstatně usnadní další studium. Firemní jazykové kurzy budou odpovídat přesně vaším požadavkům. Studium bude ukončené auditem v písemné i ústní podobě, kde škola vyhodnotí úroveň jednotlivých studentů.  Výuka je připravena taky pro samotnou veřejnost a v neposlední řadě škola nabízí dětské jazykové kurzy, kde mají děti možnost začít s jazykem již ve velmi malém věku. Kurz je přístupný už od dvou let.

Jazykové kurzy angličtiny a dalších jazyků

Jazyková škola nabízí dvacet jazyků. Kromě celosvětově rozšířené angličtiny a němčiny můžete váš slovník obohatit o jeden či více jazyků z různých koutů světa. V nabídce je například arabština, ruština, francouzština, bulharština a mnoho dalších. Individuální jazykové kurzy jsou zaměřeny na důsledné studium jazyků a zaručí plné soustředění pouze na vaši osobu. Individuální výuku je škola schopná zajistit i u vás doma. Mějte však na paměti, že v jazykové škole jsou vám k dispozici virtuální učebny, které jsou určeny právě i k individuální výuce jazyků. Vzdělávání na jazykové škole Brno se vám stane zábavou.