Pomaturitní studium v jazykové škole AMIGAS Brno

Studium angličtiny nebo španělštiny se statusem studenta je ideální variantou dalšího studia po maturitě nebo jako záložní varianta při nepřijetí na vysokou školu. Naše škola každoročně nabízí největší počet úrovní angličtiny v Brně a to od úplných začátečníků až po pokročilé, kteří mají zájem absolvovat i vyšší stupně mezinárodních zkoušek Cambridge English. Před začátkem pomaturitního studia proběhne důkladné prověření momentálních znalostí všech přihlášených studentů a na základě zjištěných výsledků jsou pak všichni rozřazeni do skupiny, která skutečně odpovídá současné úrovni každého jednotlivce.

Výhodou pomaturitního studia angličtiny nebo španělštiny právě v jazykové škole AMIGAS je nejen zlepšení jazykových znalostí až o 3 stupně, získání statusu studenta, Osvědčení o absolvování kurzu, ale i fakt, že se o studenty pečlivě staráme v průběhu celého školního roku. Každý měsíc je v hodinách s rodilými mluvčími naplánována výuka mimo učebny tak, aby se získané znalosti mohly procvičit i v reálných situacích, které studenty baví, motivují a rozšiřují jejich další obzory (muzea, knihovny, festivaly apod.). Velmi oblíbené jsou také hodiny vyučované speciální konverzační Callanovou metodou, kterou doladíme konverační dovednosti našich studentů téměř k dokonalosti a kterou v jiné jazykové škole nenajdete.

Rok strávený v pomaturitním kurzu je nezapomenutelný nenahraditelný a neopakovatelný. Je tak třeba důkladně zvážit, jakou školu a proč zvolit, abyste po pár výukách nechtěli školu měnit. Nejlevnější neznamená nejlepší, ale naše škola je právě tou zářnou výjimkou. Zaručíme Vám jednu z nějnižších cen studia a přitom jednu z nejkvalitnějších výuk v celém Brně. My díky zkušenostem a velmi pozitivní zpětné vazbě od studentů víme, o čem mluvíme, Vy se jednoduše přijďte přesvědčit na Moravské náměstí 4, Brno.