Kurzy angličtiny v Brně

Jak by byl ten život jednoduchý, kdyby se na celém světě mluvilo jen jedním jazykem. Bohužel tomu tak není a pravděpodobně každý z nás si alespoň jednou v životě někde daleko za hranicemi naší země naplno prožil ten pocit z nepřekonatelné jazykové bariéry. Jediným řešením v těchto svízelných situacích často bývá celosvětově nejrozšířenější jazyk – angličtina.

Znalost angličtiny je dnes prakticky nutná. Drtivá většina pracujících se s ní denně setkává v zaměstnání, často jsme na ni odkázání v případě problémů na dovolené a takových případů bychom našli mnoho. Pokud na tom s angličtinou nejste úplně nejlépe a cítíte, že je s tím potřeba něco dělat, pak máte nyní jedinečnou možnost přihlásit se na kurzy angličtiny v Brně, které vám nabízí naše jazyková škola Light Point.

Součástí naší nabídky jsou individuální jazykové kurzy pro jednotlivce, firemní kurzy, zajímavé jazykové kurzy pro děti, popř. celé rodiny a mnoho dalšího. Mezi mladšími se velké oblibě těší tzv. pomaturitní studium angličtiny. Jedná se o roční kurz, jehož náplní je celkem 772 výukových hodin angličtiny, několik desítek konzultačních hodin zcela zdarma a spousta dalších bonusů. Tyto kurzy jsou vedeny zkušenými a pečlivě vybíranými lektory, z nichž velká část je přímo rodilými mluvčími. Hlavní výhodou, kterou se pyšní naše jazykové kurzy Brno, je individuální přístup ke každému studentovi. Tomu je uzpůsobený také maximální počet studentů na jednu studijní skupinu. Ve velké skupině studentů totiž není možné dosáhnout takové úrovně výuky, jako je tomu například u třídy čítající maximálně 8 žáků.

Jazykové kurzy Brno jsou pořádány na dvou místech moravské metropole. Jednu budovu jazykové školy Light Point naleznete v samém centru Brna a druhá se nachází v okrajové části Brno-Černovice. Vyberte si místo, které vám vyhovuje, více a přihlaste se do kurzu angličtiny, který vám skutečně pomůže.